KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9983620

nr 998 3620

Kaj Piehl

(1921-2000), Sverige

Etsningar , + akvarell + bok, Kaj Piehl (1921-2000), 5 + 1 + 1 del

Kaj Piehl, svensk målare och tecknare född 1921, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2015
kl 20:23:24

30/11 19:28:41 1      Vinnande bud

Kaj Piehl

Läs mer om Kaj Piehl